Моє спекотне літо з Софі
Жанр: комедія, мелодрама, еротика
Тривалість, хв: 92
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-12-19
Країна-виробник: Франція
Режисер(и): Ребекка Злотовські
У ролях: Міна Фарід Захія Дехар Бенуа Мажімель Нуно Лопес Клотільда Куро Любна Абідар Лоліта Шамма Лакдхар Дріді Анрі-Ноель Табарі Седрик Аппієтто

Наїме ще так юна. Дівчина зараз живе в сонячних Каннах, їй тільки кілька днів тому виповнилося шістнадцять років, вона навіть не знає ще що буде робити далі по життю. Але настав час приймати дорослі рішення. Це літо якраз має бути присвячено пошуку шляху дівчини в цьому житті. Але як можна думати про щось серйозне, коли в гості до Наїме приїжджає її двадцятидвохрічна карколомна кузина Софія. Ця дівчина бере від світу все можливе – навряд чи її життя можна назвати спокійним. У спокусливої дівчини не менш спокусливий спосіб проводити час, і Наїме хоче спробувати так само. Це точно буде незабутнє спекотне літо.

Режисером фільму є Ребекка Злотовськи, яка відома за проектами "Гранд Централ: Любов на атоми" (2013), "Планетаріум" (2016).

У картині зіграли: Міна Фарід (дебют), Захія Дехар ("Випадково вагітна") (2015)), Седрік Аппієтто ("22 кулі: Безсмертний" (2010), "Шоколад" (2015)).


Переглядів: 1834
Поширень: 0