Мистецтво обману
Жанр: комедія, кримінал
Тривалість, хв: 100
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-07-11
Країна-виробник: США
Режисер(и): Метт Аселтон
У ролях: Емілі Ратаковскі Тео Джеймс Фред Меламед Іво Нанді Ебон Мосс-Бакрак Ісая Вітлок мол. Еван Хендлер Джон Гейтінс Кіт Пауелл Фернанда Андраде

 Іван незважаючи на свій молодий вік уже досить давно займається злодійським ремеслом у Лос-Анджелесі. Варто зазначити, що у нього це чудово виходить, у нього явно до цього дар. Ів ан спеціалізується на творах мистецтва, до прекрасного у нього особлива любов. Але, як і в будь-якій справі, колись потрібно йти. Хлопець відчуває, що зараз саме час. Звичайно ж, кліщі кримінального світу так просто його не відпустять, але спробувати варто. Зустріч із красунею акторкою Елізою дещо змінює – дівчина загрузла в боргах. Іван в силах допомогти їй вирішити цю проблему завдяки своїм талантам. Разом у них ще більше шансів на успіх. Іван готовий взятися за останню справу, щоб отримати свободу.

Фільм зняв режисер Метт Аселтон, який раніше займався проектом "Гігантік" (2008).

Ролі в картині зіграли: Тео Джеймс (франшизи "Інший світ", "Дивергент", серіал "Везунчик"), Емілі Ратаковськи ("Зникла" (2014), "128 ударів у хвилину" (2015), "Невидимка" (2017)), Фред Меламед ("Серйозна людина" (2009), "Диктатор" (2012), "Кістяний томагавк" (2015)).


Переглядів: 2447
Поширень: 0