Натурал під прикриттям
Жанр: комедія, спорт
Тривалість, хв: 100
Рік випуску: 2014
Дата виходу в прокат: 2019-07-25
Країна-виробник: Ізраїль
Режисер(и): Шай Канот
У ролях: Галь Гадот Ошрі Коен Елі Фініш Маріано Ідельман Йоссі Маршек Янів Бітон Ейнат Вайцман Ротем Кейнан Анхель Бунані Мікі Кем

Амі Шошан – головна спортивна зірка у своїй країні Ізраїлі. У нього прекрасна репутація для футболіста (просто типовий мачо), а все його рідне місто Єрусалим сподівається не його вміння. Амі виступає за команду "Сини Єрусалиму", фанати якої відомі своїми жорстокістю, расизмом і гомофобією. Взагалі Шошан любить погуляти, потусити по клубам, але один вечір йому запам'ятатися на все життя. Цей "щасливчик" вирішив пофліртувати з однієї чарівною дівчиною. Хто ж знав, що її хлопцем є крутий бос місцевої мафії містер Блек. Звичайно ж, його відразу хотіли вбити, але погодилися на інше покарання. На наступний день Амі здійснив камінг-аут – він гей. Фанати в люті, гей-спільнота звеличує героя, а життя самого Шошана змінюється кардинально.

Режисером фільму став Шай Канот, в активі якого є тільки маловідомі проекти.

У картині зіграли: Ошрі Коен ("Агора", "Ліван" (обидві 2009)), Галь Гадот ("Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості" (2016), "Чудо-жінка" (2017), франшиза "Форсаж"), Елі Фініш ("Такий ось Содом" (2010)).


Переглядів: 1630
Поширень: 0