Небезпечна гра Слоун
Жанр: триллер, драма
Тривалість, хв: 132
Рік випуску: 2016
Країна-виробник: США
Режисер(и): Джон Медден
У ролях: Джессіка Честейн, Марк Стронг, Гугу Ембат-Ро, Майкл Стулбарг, Елісон Пілл, Джейк Лесі, Джон Літгоу, Сем Вотерстон

Елізабет Слоун - найпопулярніший і досить грізний лобіст у Вашингтоні. У неї неймовірний послужний список, адже вона завжди робить все можливе заради перемоги. Однак тепер їй належить битися з найвпливовішим і могутнім противником за всю її кар'єру, адже Елізабет збирається виступити за посилення контролю носіння зброї. Перемога в цій справі може коштувати їй занадто великої ціни, адже на карту поставлена не тільки її кар'єра, а й життя її близьких.

Режисер Джон Медден особисто показав сценарій Джессіці Честейн, так як вона була єдиною, кого він представляв в ролі головної героїні. До цього вони працювали разом над картиною «Розплата». Сюжет для фільму був виявлений в листі, який отримав один з менеджерів сценарної контори навесні 2014 року, після чого він був відправлений в розробку і представлений на кіноринку на початку 2015-го. Джонатан Перера на той час жив у Азії та намагався зв'язатися з представниками індустрії через Інтернет. Менше одного року знадобилося на те, щоб проект «Небезпечна гра Слоун» привернув увагу відомого режисера та актриси. Сценарій до «Небезпечна гра Слоун» входив до першої п'ятірки Black List, рейтингу кращих не екранізованих кіноісторій.


Переглядів: 3621
Поширень: 0