Номіс
Жанр: бойовик, детектив, трилер
Тривалість, хв: 98
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-09-26
Країна-виробник: США, Канада
Режисер(и): Девід Реймонд
У ролях: Генрі Кавілл Александра Даддаріо Бен Кінгслі Стенлі Туччі Брендан Флетчер Мінка Келлі Нейтан Філліон Мфо Коахо Сара Томпсон Крістен Харріс

Містом прокотилася серія жахливих убивств. Поліція, серед яких і детектив Маршалл, готова використовувати будь-які методи, щоб зловити злочинця. Часом, це занадто небезпечно та виходить за всі можливі рамки – так комісар Харпер використовує дівчат як приманку для вбивці. Поки це спрацювало, загинула не одна красуня... Але все ж поліція зуміла зловити молодого хлопця на ім'я Саймон, на якого вказують усі докази. У нього розлад психіки, через що в ньому разом живе кілька особистостей, і у кожної своя реальність, однією з яких є легендарний Ганнібал Лектор. Навіть коли Саймон знаходиться під вартою, убивства тривають, а докази вказують на хлопця. Ця гра явно нічим хорошим не закінчиться.

Режисером фільму є Девід Реймонд, для якого це перший повнометражний проект.

Ролі в картині виконали: Генрі Кавілл ("Людина зі сталі" (2013), "Агенти А.Н.К.Л." (2015), "Місія нездійсненна: Наслідки" (2018)), Бен Кінгслі ("Ганді" (1982, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль"), "Список Шиндлера" (1993), "Острів проклятих" (2009)), Александра Даддаріо ("Персі Джексон і викрадач блискавок" (2010), "Розлом Сан-Андреас" (2015), "Рятувальники Малібу" (2017)).


Переглядів: 1932
Поширень: 0