Офіцер і шпигун
Жанр: драма, історія, трилер
Тривалість, хв: 132
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-02-27
Країна-виробник: Франція, Італія
Режисер(и): Роман Поланскі
У ролях: Жан Дюжарден Луї Ґаррель Емманюель Сеньє Ґреґорі Ґадебуа Ерве П'єр Мельвіль Пупо Ерік Руф Матьє Амальрік Венсан Перес Мішель В'юєрмоз

5 січня 1895 року. Французького капітана розвідки Альфреда Дрейфуса звинуватили в одному з найнебезпечніших злочинів – у зраді Батьківщини й у шпигунстві на користь Німеччини. Майже ні в кого не виникає запитань у цій справі Дрейфуса, крім його колишнього наставника Жоржа Пікара. Чоловік вирішив сам розібратися з тим, що відбувається, провівши своє власне розслідування. Він упевнений у невинності колишнього підлеглого, і для доказу цього йому потрібно знайти таємничу "секретну теку". Але є люди, які не хочуть, щоб правда спливла назовні, і вони будуть заважати Пікару оприлюднити істину. Навіть за таких обставинах офіцер зможе завдяки зв'язкам з Емілем Золя достукатися до народу. Те, що було в рамках військової юриспруденції, виросло у справжній політичний скандал, який розділив усю Францію на два табори.

Режисером проекту є Роман Поланскі, в активі якого можна знайти роботи "Китайський квартал" (1974, номінація на "Оскар"), "Мешканець" (1976), "Піаніст" (2002, "Оскар" як "Найкращий режисер").

У картині зіграли: Жан Дюжарден ("99 франків" (2007), "Маленькі секрети" (2010), "Артист" ( "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль")), Луї Гаррель ("Мрійники" (2003), "Усі пісні тільки про кохання" (2007), "Мій король" (2015)), Емманюель Сеньє ("Гіркий місяць" (1992), "Життя в рожевому кольорі", "Скафандр і метелик" (обидві 2007)).


Переглядів: 2375
Поширень: 0