Паразити
Жанр: драма, комедія, трилер
Тривалість, хв: 131
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-08-01
Країна-виробник: Південна Корея
Режисер(и): Джун-хо Бонг
У ролях: Кан-го Сон Сон-гюн Лі Є-джон Чо У-шік Чо Со-дам Пак Ге-джин Чан Пак Со Чжун Чжон-ин Лі Син Мін Хен Хен Чжун Чон

 Усі четверо членів сім'ї Кі-Тхека безробітні. І схоже, що найближчим часом щось зміниться... Ці люди думають тільки про одне – як би вижити. І тут для старшого сина Кі-ву випадає можливість все виправити: його друг, студент престижного університету, просить замінити себе на досить прибутковій роботі репетитором. Хлопець розуміє, що це його шанс знайти хороший дохід. Заради цієї посади ще зовсім юному Кі-ву довелося підробити документи про закінчення університету, але воно того варте. І ось настав день інтерв'ю із його можливим роботодавцем містером Паком – і його взяли. Згодом між двома сім'ями з'явилася відмінна взаємодія, що дуже радує Кі-Тхека. Тільки от стоїть воно на дуже крихкому фундаменті – на брехні.

Режисером проекту є Пон Джу-хо, в активі якого є роботи "Спогади про вбивство" (2003), "Крізь сніг" (2013), "Окча" (2017).

У фільмі зіграли: Сон Кан-хо ("Об'єднана зона безпеки" (2000), "Спогади про вбивство" (2003), "Крізь сніг" (2013)), Лі Сог-гюн ("Важкий день" (2014), серіали "Паста", "Перше кафе "Принц""), Чхве У-щик ("Поїзд у Пусан" (2016), серіал "Принц із горища").


Переглядів: 2394
Поширень: 0