Перегони на мільйон
Жанр: мелодрама, екшн
Тривалість, хв: 98
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-11-07
Країна-виробник: Австралія
Режисер(и): Рейчел Ґріффітс
У ролях: Тереза Палмер Сем Нілл Брук Сатчвелл Салліван Степлтон Софіа Форрест Генрі Ніксон Маґда Шубанскі Зара Зої Самме Норт Стіві Пейн

У світі є так багато історій, які можуть надихнути... Чого тільки варта історія Мішель Пейн – звичайної австралійської дівчини. З ранніх років вона обожнювала коней, багато часу проводила з ними. Часом їх вона розуміла набагато краще, ніж інших людей. Все своє життя дівчина мріяла стати жокеєм. Тільки ось у цьому спорті зазвичай дівчат не буває, а дівчат-переможців і зовсім раніше не зустрічали в одному з найпопулярніших змагань Австралії - Кубку Мельбурна. Але Мішель так просто не зупинити – скільки би життя не давало їй впасти, вона все одно стане на ноги та буде боротися. І стане першою дівчиною, яка перемогла в кубку Мельбурна.

Фільм зняла Рейчел Гріффітс, для якої він став дебютним повнометражним проектом у цьому амплуа.

Ролі в картині виконали: Тереза Палмер ("Учень чародія" (2010), "Тепло наших тіл" (2013), "З міркувань совісті" (2016)), Сем Ніл ("Піаніно" (1992), "Парк Юрського періоду" (1993), "Двохсотрічна людина" (1999)), Салліван Степлтон ("300 спартанців: Розквіт імперії" (2013), серіал "Удар у відповідь").


Переглядів: 2932
Поширень: 0