Перекладачі
Жанр: трилер
Тривалість, хв: 105
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-02-20
Країна-виробник: Франція, Бельгія
Режисер(и): Режі Ройнсар
У ролях: Ламбер Вільсон Ольга Куриленко Ріккардо Скамарчіо Сідсе Бабетт Кнудсен Едуардо Нор'єґа Алекс Лоутер Анна Марія Штурм Фредерік Шо Марія Лейте Маноліс Мавроматакіс

"Дедалус" – це трилогія, яка стала справжньою подією у світі літератури. Третя книга із серії поки що не вийшла, але її очікування вже на якомусь космічному рівні. Розробка цього бестселера зберігається в найсуворішій таємниці, будь-який витік інформації може зашкодити як фінансово, так і іміджево авторам. Звичайно ж, зі спойлерами книгу купувати захоче набагато менший відсоток людей. Саме тому переклад цього твору відбувається в бункері під суворою охороною, куди відібрали тільки дев'ять найкращих фахівців. Атмосфера, звісно же, напружена, але саме ця група людей першою має можливість доторкнутися до шедевру. Але хтось із них все-таки злив частину книги в мережу, що не пройшло повз увагу авторів. І вони готові вбити за це будь-кого, занадто цінна для них ця робота.

Фільм зняв Режис Руансар, який відомий за проектом "Любов на кінчиках пальців" (2012).

У картині зіграли: Ламбер Вільсон ("Бум 2" (1982), "Живіт архітектора" (1987), "Лабіринти" (2003)), Ольга Куриленко ("Макс Пейн", "Квант милосердя" (обидві 2008), "Облівіон" (2013)), Ріккардо Скамарчіо ("Шеф Адам Джонс" (2015), "Джон Вік 2" (2017)).


Переглядів: 1756
Поширень: 0