Плейбой під прикриттям
Жанр: бойовик, комедія, кримінал
Тривалість, хв: 91
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-03-28
Країна-виробник: Франція
Режисер(и): Філіпп Лашо
У ролях: Філіпп Лашо Елоді Фонтан Тарек Будалі Жюльєн Арруті Дідьє Бурдон Памела Андерсон Жерар Жюньо Рафаель Персонас Одрі Ламі Рем Керісі

 Нікі Ларсон – найкращий тілоохоронець у світі. У всякому разі, він так думає. Його крутість не можна передати словами, її просто потрібно бачити. Крім того, Нікі працює приватним детективом і дуже часто береться за найскладніші справи. Його наступна місія буде небезпечнішою, ніж усі попередні разом узяті – йому потрібно знайти експериментальний парфум самого Купідона, який допомагає в себе закохати абсолютно всіх представників протилежної статі навколо. Нікі повинен проявити всю свою кмітливість і розслідувати цю небезпечну справу. На своєму шляху до розгадки детектив зустріне багато красивих жінок і грізних чоловіків – до них потрібно буде знайти свій особливий підхід. Парфуми – це справжня зброя, яка не має опинитися в руках поганих людей.

Режисером фільму є Філіп Лашо. Крім того, Філіп у цьому проекті виконав головну роль. У цих амплуа в його активі є такі роботи, як "Superнянь" (2014), "Superнянь 2" (2015), "SuperАлібі" (2017).

Також у картині зіграли: Елоді Фонтан ("Божевільне весілля" (2014), "Superнянь 2" (2015), "SuperАлібі" (2017)), Тарек Будалі ("Superнянь" (2014), "Superнянь 2" (2015), "SuperАлібі" (2017)), Памела Андерсон (серіал "Рятувальники Малібу").


Переглядів: 1949
Поширень: 0