Почни спочатку
Жанр: комедія, романтика
Тривалість, хв: 103
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-01-24
Країна-виробник: США
Режисер(и): Пітер Сіґал
У ролях: Дженніфер Лопез Майло Вентімілья Ванесса Гадженс Леа Реміні Тріт Вільямс Анналі Ешфорд Фредді Строма Дейв Фоулі Ларрі Міллер

Кембридж, Гарвард, Єль – ніякий із цих університетів не закінчувала Майя. Вона стійко вірить, що ніякий диплом не переплюне справжнісінький талант і бажання до роботи. Сорокарічна жінка мріє довести всім навколо, що вона краща за цих дипломованих снобів. У цьому їй вирішив допомогти друг, створивши для неї фейкову сторінку в соцмережах, трохи прикрасивши її досягнення. Ну і в резюме додав крихту креативу. В загальному. Майю з радістю прийняли до великої компанії, де вона нарешті зможе довести всім свою крутість. Це старт для її нового життя – головне не забувати, хто ти насправді.

Режисером фільму став Пітер Сігал, в активі якого є картини "Управління гнівом" (2003), "50 перших поцілунків" (2004), "Все або нічого" (2005).

Головну роль у стрічці виконала Дженніфер Лопез. Акторка відома за фільмами "Джек" (1996), "Поворот", "Селена" (обидві 1997).

Також у картині зіграли: Майло Вентімілья (серіали "Це ми", "Герої", "Місто гангстерів"), Леа Реміні (серіал "Король Квінса"), Ванесса Енн Хадженс ("Тринадцять" (2003), "Класний мюзикл" ( 2006), "Страшно красивий" (2011)).


Переглядів: 2578
Поширень: 3