Подорож хорошого пса
Жанр: драма, комедія, пригоди, сімейний
Тривалість, хв: 109
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-06-13
Країна-виробник: США, Гонконг, Китай, Індія
Режисер(и): Ґейл Манкусо
У ролях: Джош Ґад Кетрін Прескотт Денніс Куейд Мардж Гельґенберґер Бетті Джілпін Генрі Лау Єн Чен Джонні Галекі Джейк Менлі Вікторія Санчес

Це історія про справжню відданість собаки. Для Бейлі Ітан не просто господар, а друг на все життя. На жаль, пси живуть набагато менше, ніж люди. Але це ніколи не заважало Бейлі знаходити Ітана в тілі нового собаки. Тер'єр, бульдог або дворняга – ким би він не був, завжди знаходив свого друга. І головне, що Ітан завжди впізнавав свого вихованця. Але роки йдуть, у чоловіка вже є внучка Сі Джей – тепер Бейлі повинен піклуватися про дівчинку. Як мінімум, так попросив Ітан, та й сам пес перейнявся любов'ю до Сі Джей. Кожен раз, коли він буде перероджуватися, знайде свою дівчинку та робитиме її життя трохи кращим і спокійнішим.

Режисером фільму стала Гейл Манкусо, в активі якої можна знайти тільки епізодичну зайнятість у великих серіалах.

У картині зіграли: Бетті Гілпін (серіал "Блиск"), Денніс Куейд ("Радіохвиля" (2000), "Експрес: Історія легенди спорту Ерні Девіса" (2008), "Собаче життя" (2017)), Марг Хельгенбергер ("Хто ви, Містере Брукс" (2007), серіал "CSI: Місце злочину").


Переглядів: 2703
Поширень: 0