Поліна і таємниця кіностудії
Жанр: драма, пригоди, фентезі
Тривалість, хв: 94
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-08-22
Країна-виробник: Україна, Франція, Бельгія
Режисер(и): Оліас Барко
У ролях: Поліна Печененко Жан Рено Віржині Ледуайєн Едуард Бер Василь Вірастюк Северія Янушаускайте Яна Новікова Деніел Коен Вірджил Бремлі Сол Рубінек

Одинадцятирічна дівчинка Поліна ніколи не бачила своїх батьків. Вона нічого не знає про своє минуле та повинна жити не з найкращого тітонькою та двоюрідним братом. Це єдині рідні люди, які у неї є. Тільки ось вони багато приховують від дівчинки – наприклад, те, що в неї є магічні здібності. Або те, що вони хочуть від Поліни незабаром позбутися, щоб отримати чарівну кіностудію "Сінема". Чим же вона така особлива? А тим, що через неї можна потрапити до зовсім іншого світу – чарівного світу кіно, де живуть усі персонажі. Саме туди незабаром і потрапить Поліна, там вона зможе дізнатися історію її батьків. Потрібно вірити в диво, адже воно навколо нас.

Фільм зняв Оліас Барко, в активі якого маловідомі проекти "Максимальний екстрим" (2003), "Убий мене, будь ласка" (2010).

У картині ролі виконали: Поліна Печененко (дебют у кінематографі), Віржіні Ледуаєн("Пляж" (2000), "8 жінок" (2001), серіал "Знедолені"), Сол Рубінек ("Сім'янин" (2000), серіал "Сховище 13") та інші.


Переглядів: 2513
Поширень: 1