Продюсер
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 90
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-02-14
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Сергій Вейн
У ролях: Олексій Дурнєв Даша Астаф'єва Мішель Андраде Василь Кіт Слава Камінська Павло Зібров Нікіта Добринін Віктор Андрієнко Андре Тан Анна Андрес

 Напевно, вам завжди було цікаво, які люди займаються створенням фільмів? Так ось, один з таких типажів у цій історії. Молодий продюсер, охочий до гулянь та до тринькання грошей наліво й направо Навіть, якщо гроші - не завжди його особисті. Так герой після останньої вечірки умудрився витратити все, зовсім забувши про те, що це бюджет майбутньої картини. Вже завтра зйомки, а на його рахунку абсолютно порожньо. Ще й бос обіцяє йому жахливе майбутнє, якщо до наступного ранку на знімальний майданчик той не привезе потрібну суму грошей. І головна зірка Даша відмовляється зніматися у стрічці... Коротше кажучи, нашому продюсеру доведеться пройти багато життєвих випробувань, які повинні будуть вправити йому мізки.

Режисером фільму є Серж Вейн, для якого він став дебютним у кінематографі.

У картині зіграли: шоумени Павло Дуров і Василь Кіт, музиканти Даша Астаф'єваПавло ЗібровМикита Добринін, Слава КамінськаМішель Андраде, модельєр Андре Тан і багато інших вельми популярних українських зірок.


Переглядів: 3577
Поширень: 0