Прокляття "Мері"
Жанр: жахи
Тривалість, хв: 84
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-09-26
Країна-виробник: США
Режисер(и): Майкл Ґої
У ролях: Ґері Олдман Емілі Мортімер Стефані Скотт Овен Тіґ Хлоя Перрін Мануель Рульфо Дженніфер Еспозіто Майкл Лендіс Клер Бірн Гріффін Худ

Девід (Ґері Олдман) і Сара (Емілі Мортімер) - подружжя, яке переживає не найкращі часи. Вони намагаються знову стати ближче один до одного і відродити втрачену ніжність. На всі свої заощадження Девід вирішує придбати стару яхту. Незважаючи на нерозуміння такого рішення, Сара підтримує чоловіка. Разом з двома дочками сім'я вирушає на своїй новій яхті в подорож. За словами Девіда, ця подорож стане першим кроком до нового життя. У певному сенсі так і станеться. Чим далі судно від берега, тим більше дивні події на ньому відбуваються. Цьому немає ніякого пояснення, але страшні дивні явища зупинити неможливо.

Режисером фільму є Майкл Гої, який відомий в цьому амплуа за кількома епізодами у великих серіалах "Милі ошуканки", "Американська історія жахів", "Моторошні пригоди Сабріни".

У картині зіграли: Гарі Олдман ("Леон" (1994), "П'ятий елемент" (1997), "Темний лицар" (2008)), Дженніфер Еспозіто ("Не говори ні слова" (2001), "Нью-йоркське таксі" (2004), серіал "Хто така Саманта?"), Емілі Мортімер ("Шабля Шарпа" (1995), "Любий Френкі" (2003), "Матч Пойнт" (2005)).


Переглядів: 1455
Поширень: 0