Проклятий будинок
Жанр: драма, жахи
Тривалість, хв: 77
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-04-11
Країна-виробник: США
Режисер(и): Енді Міттон
У ролях: Алекс Дрейпер Чарлі Такер Керол Станціоне Ґреґ Нафтон Арія Барейкіс Зак Йетте Моллі Слотауер Френкі Данліві Аделаїд Фіттон Наомі Фіттон

Батько-одинак Саймон разом зі своїм відчуженим дванадцятирічним сином Фіном приїхали до старого майже розваленого будинку десь у штаті Вермонт, США. Вони тут заради того, щоб відновити ці руїни, відремонтувати те, що можливо та надати будинку нормальний вигляд. Працюючи щодня, батько та син знайшли щось, що заважає їм проводити ремонт – це дух жінки на ім'я Лідія, яка колись володіла цією спорудою. Чим більше Саймон ремонтує, тим сильніше стає цей загадковий і дуже небезпечний дух. Чоловік розуміє, що він єдиний, хто може оберегти його сина від Лідії. Цей дух буде вселяти жах у голови та серця кожного, хто йому зустрітися.

Офіційна назва фільму "The Witch in the Window" перекладається як "Відьма у вікні".

Режисером картини є Енді Міттон. Він раніше займався стрічкою "5 почуттів страху" (2013).

Також у фільмі зіграли: Алекс Дрейпер (серіали "Секс у великому місті", "Хороша дружина"), Чарльз Еверетт Такер("Місто злодіїв" (2010), "Дорога, дорога додому", "Афера по-американськи"), Керол Станціоне ("Спаси нас від лукавого" (2014)).


Переглядів: 1633
Поширень: 0