Проклятий маяк
Жанр: детектив, драма, трилер
Тривалість, хв: 101
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-01-24
Країна-виробник: Великобританія
Режисер(и): Крістоффер Нюхольм
У ролях: Джерард Батлер Пітер Муллан Коннор Свінделлс Олафур Даррі Олафссон Кен Друрі Сьорен Маллінг Гері Льюїс Родерік Гілкінсон Емма Кінг Джон Тейлор

Троє чоловіків вирушило на шотландські острови Фланнаган, щоб дивитися за місцевим маяком. Це Джеймс Дукат, Томас Маршалл і Дональд МакАртур. Ці чоловіки не люблять багато говорити, але можуть дуже багато робити. Їх служба повинна була пройти спокійно, якби не одне "але" – вони знайшли повний сундук золота. Сумнівів немає, за ним хтось прийде, це тільки питання часу. Зараз дуже важливо триматися разом, бо небезпека може прийти звідки завгодно. Саме так і трапляється – до їх острівця прибуває човен, який шукає золото. Чоловіки його не знайшли, але де ж ще може бути, як не біля маяка. Цей випадок увійде до світової історії.

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером проекту є Крістоффер Нюхольм. У його активі є серіали "Убивство" і "Табу".

У картині зіграли: Джерард Батлер ("Привид опери" (2004), "Рок-н-рольщик" (2008), "Законослухняний громадянин" (2009)), Пітер Муллан ("Мене звуть Джо" (1998), "Хлопчик А" (2007), "Бойовий кінь" (2011)), Оулавюр Даррі Оулафссон ("Неймовірне життя Волтера Мітті" (2013), "Останній мисливець на відьом" (2015)).

Прем'єра стрічки сталася 11 жовтня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі в Сітжесі, Іспанія.


Переглядів: 2713
Поширень: 0