Пригоди маленького Ремі
Жанр: драма, комедія, пригоди
Тривалість, хв: 105
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-07-11
Країна-виробник: Франція
Режисер(и): Антуан Блоссер
У ролях: Даніель Отей Малом Пакуін Віржині Ледуайєн Жонатан Заккаї Жак Перен Альбан Массон Людівін Саньє Зої Бойл Николас Роу Флер Жеффріє

 Маленький Ремі занадто рано втратив своїх батьків. Йому всього-на всього десять років, а хлопчик уже зовсім один у цьому жорстокому світі дев'ятнадцятого століття. Але доля трохи зглянулася над сиротою – його вирішив узяти під своє крило вже немолодий бродячий артист Віталіс, який подорожує зі своїми дресированими звірами від поселення до поселення. Так почнеться захоплива подорож маленького Ремі Францією, повна небезпек і пригод. Він відкриє в собі нові таланти та можливості, а також зрозуміє справжню ціну тих, хто пройде всі випробування разом із ним. І що найголовніше – Ремі зможе дізнатися, хто же його батьки. Це буде захоплива історія.

Режисером фільму є Антуан Блоссом, в активі якого є тільки міні-серіал "Досвід Far Cry".

У картині зіграли: Даніель Отой ("Жан де Флоретт", "Манон із джерела" (обидві 1986), "Дівчина на мосту" (1999)), Малому Пакуїн (міні-серіал "Богомол"), Віржіні Ледуаєн ("Церемонія" (1995), "Пляж" (2000), "8 жінок" (2001)).


Переглядів: 2643
Поширень: 0