Пригоди Мії та білого лева
Жанр: драма, пригоди, сімейний
Тривалість, хв: 98
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-03-14
Країна-виробник: Франція, Німеччина, ПАР
Режисер(и): Жіль де Метр
У ролях: Даніа Де Вільє Мелані Лоран Ленґлі Кірквуд Райан Мак Леннан Лайонел Ньютон Лілліен Дюбе Брендон Оре Пол Девіс Ешлі Харві Тесса Джуббер

Одинадцятирічна Мія разом із батьками перебралася з дощового Лондона до жаркої Африки на деякий час через роботу батька. Тут у них є ферма, де вони доглядають за тваринами. Тільки ось Мія зовсім не любить тварин, їй немає до них справи. Але один звір її все-таки підкорив. Його звуть Чарлі. Він – білий лев. Коли вони познайомилися, Чарлі був ще зовсім маленьким левеням. Три роки дівчинка та звір росли разом, стаючи справжніми друзями. На жаль, батька мало цікавлять ці дивовижні взаємини доньки із левом – він бачить у Чарлі тільки тварину, яка небезпечна для його родини та яку можна непогано продати. Мія не дасть друга в образу – вони втечуть до заповідника, де лев буде в безпеці.

Режисером фільму є Жиль де Метр, в активі якого тільки маловідомі проекти.

У картині зіграли: Данія де Вільє ("Убивця гри знайомств" (2017)), Мелані Лоран ("Не хвилюйся, у мене все добре" (2006), "Безславні виродки" (2009), "Ілюзія обману" (2013)), Ленглі Кірквуд ("Нескорений" (2009), "Суддя Дредд 3D" (2012), "Порятунок" (2014)).


Переглядів: 3421
Поширень: 0