Пригоди Піноккіо
Жанр: фентезі
Тривалість, хв: 125
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-03-12
Країна-виробник: Великобританія, Франція, Італія
Режисер(и): Маттео Ґарроне
У ролях: Роберто Беніньї Федеріко Іелапі Рокко Папалео Марін Вакт Массімо Чеккеріні Аліда Бальдарі Калабрія Джиджи Пройєтті Давіде Маротта Марія Піа Тімо Алессіо Ді Доменікантоніо

Один чоловік був абсолютно самотній, але шалено талановитий. Його дерев'яні вироби просто вражали уяву, й ось Карло вирішив зістругати собі сина. Але він навіть уявити не міг, що його лялька оживе! Так у тата Карло з'явився син, якого назвав Піноккіо. Звичайно ж, хлопчик був зовсім не схожий на інших, адже він був із дерева. Його постійно тягнуло до пригод, а батька слухатися хлопчик не хотів абсолютно. На його життєвому шляху зустрінуться і жорстокий циркач, і підступні аферисти, і трішечки магії, і навіть черево кита. І найбільше Піноккіо хоче лише одного – стати найзвичайнісіньким хлопчиком. Навіть лялька на це здатна, потрібно тільки побажати цього чистим серцем.

Режисером фільму є Маттео Гарроне, який відомий за проектами "Гоморра" (2008), "Страшні казки" (2015), "Догмен" (2018).

Ролі в картині дісталися: Роберто Беніньї ("Поза законом" (1986), "Монстр" (1994), "Життя прекрасне" (1997, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль")), Федеріко Єлапі ("До біса на роги" (2015)), Рокко Папалео ("Секс – за гроші, любов – безкоштовно" (2011), "Місце зустрічі" (2017)).


Переглядів: 2416
Поширень: 0