Пустопляс
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 95
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-04-04
Країна-виробник: США, Великобританія
Режисер(и): Гармоні Корін
У ролях: Меттью МакКонахі Снуп Догг Айла Фішер Стефанія Оуен Мартін Лоуренс Зак Ефрон Джона Хілл Джиммі Баффетт Клінтон Арчамбо Джеррі Асчьоне

 Білосніжні пляжі, тепле море та неймовірна кількість наркотиків і різних тусовок – ось реалії життя чоловіка на прізвисько Місячний Пес. Усе це, на його думку, допомагає йому писати книгу віршів, адже письменникові завжди потрібна муза. Чоловік живе за своїми власними правилами, повністю отримуючи максимум від життя. Звичайно ж, те, що Місячний Пес постійно знаходиться під кайфом або просто п'яний, ніколи не приводить його ні до чого хорошого – тільки веселі, безглузді пригоди, за які нормальній людині, безумовно, було би соромно. Але таке життя Місячного Пса, він просто отримує від нього задоволення.

Режисером фільму є Хармоні Корін, який найбільше в цьому амплуа відомий за картинами "Гумма" (1999), "Містер Самотність" (2007), "Відв'язні канікули" (2012).

Головну роль у цій стрічці виконав Меттью МакКонахі. Актор раніше знімався в таких фільмах, як "Далласький клуб покупців" (2013, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль"), "Інтерстеллар" (2014), а ще знявся в серіалі "Справжній детектив".

Також у картині зіграли: Снуп Догг ("Тренувальний день" (2001), "Старскі та Хатч" (2004), "Турбо" (2013)), Айла Фішер ("Так, можливо" (2007), "Ілюзія обману", "Великий Гетсбі" (обидві 2013)), Стефанія Оуен ("Крампус" (2015), серіал "Доктор Шанс").


Переглядів: 1664
Поширень: 0