Рембо: Остання кров
Жанр: бойовик, пригоди, трилер
Тривалість, хв: 89
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-09-19
Країна-виробник: США
Режисер(и): Адріан Грюнберґ
У ролях: Сильвестр Сталлоне Пас Веґа Івет Монреаль Серхіо Періс-Менчета Хоакін Косіо Оскар Хаенада Джессіка Медсен Шейла Шах Луїс Менділор Атанас Сребрев

Минуло вже майже чотири десятиліття з того часу, як легендарний Джон Рембо пустив свою першу кров. За своє життя герой пройшов багато, скільки секретів він зберігає на старості років... Чоловік бачив, як помирають всі, кого він любив – когось Джон зміг поховати, а від когось не залишилося і шматочка. У минулому Рембо був справжньою машиною для вбивства. А чи багато чого змінилося? Минуле ніяк не відпускає чоловіка – воно за ним прийшло. В останній раз Джон повинен використовувати всі свої вміння, щоб пролити кров, багато крові. Це неймовірно небезпечний шлях, на який Рембо встав багато років тому, і який він зобов'язаний пройти до кінця.

Режисером фільму призначили Адріана Грюнберга, який раніше зняв проект ""Веселі" канікули" (2011).

У картині зіграли: Сильвестр Сталлоне (франшизи "Роккі", "Рембо", "Нестримні"), Пас Вега ("Люсія та секс" (2001), "Іспанська англійська" (2004), "Гніздо жайворонка" (2007)), Луїс Менділор (серіали "Китайський городовий", "Мисливці за старовиною").


Переглядів: 2108
Поширень: 0