Річард говорить «Прощавай»
Жанр: драма, комедія
Тривалість, хв: 90
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-05-23
Країна-виробник: США
Режисер(и): Вейн Робертс
У ролях: Джонні Депп Розмарі ДеВітт Денні Г'юстон Зої Дойч Рон Лівінґстон Одесса Янґ Шаван Феллон Фарра Авіва Матрея Скаррвінер Лiнда Емонд

 Що би ви зробили, якби ваш лікар сказав, що вам залишилося жити десь 6 місяців? Напевно, у такі моменти кожна людина переосмислює своє життя та починає діяти зовсім по-іншому. Ось так і професор у коледжі на ім'я Річард зрозумів, що до цього моменту він не жив. Діагноз "рак" відкрив йому очі на світ – більше ніяких порожніх витрат часу, непотрібних і нудних занять. Із цього моменту Річард буде жити на всю котушку, забувши про правила й обмеження. Його останні місяці в цьому світі повинні пройти так, щоб він був нарешті щасливий. Річард зробить усе можливе, щоб його запам'ятали.

Режисером фільму є Вейн Робертс, який раніше зняв тільки маловідомий проект "Кеті їде" (2016).

У картині зіграли: Джонні Депп ("Едвард руки-ножиці" (1990), "Кокаїн" (2001), франшиза "Пірати Карибського моря"), Зої Дойч ("Дідусь легкої поведінки" (2015), "Чому він?" ( 2016), "За прірвою в житі" (2017)), Розмарі ДеВітт (серіали "Учасники переговорів", "Сполучені Штати Тари").


Переглядів: 2812
Поширень: 0