Рокетмен
Жанр: біографія, драма, музика
Тривалість, хв: 121
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-06-06
Країна-виробник: США, Великобританія
Режисер(и): Декстер Флетчер
У ролях: Тарон Еджертон Джеймі Белл Річард Медден Брайс Даллас Говард Джемма Джонс Стівен Макінтош Том Беннетт Кіт Коннор Чарлі Роу Тейт Донован

Як одному товстому хлопцеві на ім'я Реджинальд Дуайт здійснити свою мрію та стати всесвітньо відомим? Він собі часто задавав це запитання, на яке одного разу йому все-таки дали відповідь – потрібно просто вбити невдаху в собі та почати жити по-справжньому. Усю свою юність хлопець був дуже сором'язливим, вчився грати на піаніно. Пізніше він відкрив у собі ще й талант до написання пісень – але ось бути головною зіркою завжди боявся. Коли же Реджі вирішив поміняти своє ім'я на псевдонім Елтон Джон, все змінилося. Його поведінка, екстравагантні образи, всесвітньо відомі пісні і, що найголовніше, шоу – ось заради чого будуть ходити глядачі. Це історія людини, яку знають у кожній країні на нашій планеті.

Фільм заснований на біографії Елтона Джона.

Режисером проекту став Декстер Флетчер, який раніше брав участь у створенні таких робіт, як "Дикий Білл" (2011), "Едді "Орел"" (2016).

У картині зіграли: Терон Еджертон ("Спогади про майбутнє" (2014), "Kingsman: Секретна служба" (2015), "Едді "Орел"" (2016)), Брайс Даллас Ховард ("Таємничий ліс" (2004), "Прислуга", "Життя прекрасне" (обидві 2011)), Річард Медден ("Попелюшка" (2015), серіали "Тілоохоронець", "Гра престолів").


Переглядів: 1771
Поширень: 0