Шахрайки
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 94
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-05-09
Країна-виробник: США
Режисер(и): Кріс Еддісон
У ролях: Енн Гетевей Ребел Вілсон Алекс Шарп Тім Блейк Нельсон Каспер Крістенсен Міна Райанн Інгрід Олівер Емма Дейвіс Селін Абрахамс Аарон Ніл

У цьому жорстокому світі кожен сам собі шукає, як заробити на життя. Часом, у хід ідуть зовсім незаконні методи, але що поробиш. Так двох абсолютно різних дівчат об'єднує спільна діяльність – вони шахрайки. Тільки ось одна з них ще аматор у цій нелегкій справі, поки не має розвинених навиків, а тому й амбіції у неї маленькі. Але ось інша – риба абсолютно іншого рівня, з іншими цілями, бажаннями та можливостями. Але разом у цих двох відчайдушних може вийти працювати ще ефективніше, отримуючи все більше грошей. Хто би запідозрив цих красунь хоч у чомусь?

Режисером фільму став Кріс Еддісон, в активі якого є серіал "Віце-президент".

У картині зіграли: Енн Хетевей ("Знедолені" (2012, "Оскар" за "Найкращу жіночу роль другого плану"), "Темний лицар: Відродження легенди" (2012), "Інтерстеллар" (2014)), Ребел Вілсон ("Ідеальний голос" (2012), "В активному пошуку" (2016)), Тім Блейк Нельсон ("О, де ж ти, брате?" (2000), "Скарб" (2003), "Балада Бастера Скраггса" (2018)) .


Переглядів: 3660
Поширень: 1