Шахрайки з Волл-стріт
Жанр: драма, комедія, кримінал
Тривалість, хв: 109
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-09-12
Країна-виробник: США
Режисер(и): Лорін Скафарія
У ролях: Констанс Ву Дженніфер Лопез Карді Бі Джулія Стайлз Лілі Рейнгарт Мадлен Брюер Френк Вейлі Мерседес Руель Стівен Бойер Доріс МакКарті

Ці дівчата абсолютно точно не пишаються своєю професією, але за їхні послуги досить пристойно платять. Та ще й саме в тому місці, де вони працюють. Мова йде про неймовірно яскравих, спокусливих, чарівних стриптизерок. Дівчата працюють в елітному стриптиз-клубі, клієнтами якого є успішні фінансисти з Волл-стріт – ці люди можуть непогано заплатити, повірте. Але те, що зароблялося неприємною і тяжкою працею, може дуже легко згоріти під час кризи. Усі заощадження дівчат знецінилися, і винними вони вважають саме їх клієнтів-фінансистів. Щоб їх провчити та забрати своє назад, стриптизерки побудували підступний план помсти своїм кривдникам – ці жінки не тільки красиві, а й неймовірно розумні та підступні. Ви й не помітите, як Ваш банківський рахунок спорожніє.

Режисером фільму є Лорін Скафарія, яка раніше займалася проектом "Шукаю друга на кінець світу" (2011).

У картині зіграли: Констанс Ву ("Шалено багаті азіати" (2018), серіал "Труднощі асиміляції"), Дженніфер Лопез ("Джек" (1996), "Селена", "Поворот" (обидві 1997)), Мадлен Брюер (серіали "Чорне дзеркало", "Помаранчевий – хіт сезону", "Розповідь служниці").


Переглядів: 2994
Поширень: 0