Щасливого Різдва
Жанр: комедія, романтика
Тривалість, хв: 103
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-01-01
Країна-виробник: США, Великобританія
Режисер(и): Пол Фіг
У ролях: Емілія Кларк Генрі Ґолдінґ Мішель Єо Емма Томпсон Петер Мюґінд Роб Делані Пітер Серафіновіч Інгрід Олівер Аміт Шах

У Кейт далеко не найприємніші спогади про Різдво. Минулого року вона сильно захворіла та мало не померла, після чого щось у ній змінилося. Їй став майже байдужий цей світ, а власна доля й зовсім не хвилює. Дівчина замкнута в собі, любить добряче випити, а заробляє собі зараз на життя в різдвяному магазині в костюмі ельфа. Самотність, відсутність нормального житла та неймовірно турботлива мама – що ще треба для "щастя" молодої дівчини? Так би і тривало роками, якби Кейт не зустріла дуже красивого хлопця на ім'я Том. Його присутність у житті дівчини багато що змінює, змушуючи Кейт повірити в себе та піти за своєю мрією.

Фільм зняв Пол Фіг. Режисер відомий за проектами "Копи у спідницях" (2013), "Шпигун" (2015), "Просте прохання" (2018).

У картині зіграли: Емілія Кларк ("До зустрічі з тобою" (2016), серіал "Гра престолів"), Генрі Голдінг ("Шалено багаті азіати", "Просте прохання" (обидві 2018)), Емма Томпсон ("Розум і почуття" (1995, номінація на "Оскар"), "Реальна любов" (2003), "Пісня ланчу" (2010)).


Переглядів: 4338
Поширень: 5