Скажені канікули
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 102
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-03-14
Країна-виробник: Франція
Режисер(и): Патрік Кассір
У ролях: Джонатан Коен Каміль Шаму Камілль Коттін Жеремі Елькайм Каролін Англад Венсан Дедьєн Домінік Валадьє Бар Леві Сагі Альперін Жан-Шарль Кліше

У наш час нікого не дивує, якщо хтось знайде собі пару в Інтернеті. Для цього створили навіть такі додатки, як Tinder. Маріон дуже любить так знайомитися з іншими чоловіками – досвід у цій справі у неї хоч відбавляй. Бен же навпаки, тільки вперше пробує такий спосіб знайти собі дівчину. Їм уже давно за тридцять років, вони живуть у Парижі та програма їх звела. Більше того, ця незвичайна пара відразу же закохалися одне в одного та вирішила разом провести відпустку в Болгарії. Однією з них дуже важливі нові емоції, пригоди, а другий же найбільше цінує комфорт. Їм буде дуже важко знайти щось спільне та взагалі щасливо пережити цю авантюрну пригоду.

Режисером фільму став Патрік Кассір, для якого він став дебютним у кінематографі.

У картині зіграли: Джонатан Коен ("Заміж за 2 дні" (2012), "Любов без пересадок" (2013)), Каміль Шаму ("Любов від усіх хвороб" (2014), "Сімейне пограбування" (2017)), Камілла Коттен ("Ямакасі: Свобода в русі", "Союзники" (2016), "Ой, мамочки" (2017)).


Переглядів: 3500
Поширень: 0