Смерть та життя Джона Ф. Донована
Жанр: драма
Тривалість, хв: 123
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-08-08
Країна-виробник: Великобританія, Канада
Режисер(и): Ксав'є Долан
У ролях: Кіт Гарінґтон Наталі Портман Джейкоб Трембле Сьюзен Сарандон Кеті Бейтс Бен Шнетцер Тенді Ньютон Емілі Хемпшир Сара Ґадон Майкл Ґембон

Багато дітей, дивлячись на екрани телевізорів, мріють стати такими ж, як їхні кумири. Але вони навіть не підозрюють, як же складно бути постійно під поглядом громадськості. Руперт Тернер терпить буллінг у новій школі, а з мамою просто не дуже теплі стосунки – не найкраще середовище для підлітка. Єдиний, кого він вважає близьким, це популярний на всю країну актор Джон Ф. Донован. Хлопчик вирішив почати відправляти листи знаменитості, щоб поспілкуватися. Зазвичай популярні люди ігнорують таке, але це був не той випадок. Між Рупертом і Джоном зав'язалася справжня дружба по переписці. Тільки ось громадськість, коли про це дізналася, не дуже добре прийняла переписку дорослого актора та школяра. Так одна щира дружба може поставити хрест на кар'єрі.

Проект зняв Ксав'є Долан, який раніше брав участь у створенні робіт "Я вбив свою маму" (2009), "Уявне кохання" (2010), "Мамочка" (2014).

Ролі у фільмі виконали: Кіт Харрінґтон ("Спогади про майбутнє", "Помпеї" (обидва 2014), серіал "Гра престолів"), Наталі Портман ("Леон" (1994), ""V" означає Вендета" (2006), "Чорний лебідь" (2011, "Оскар за "Найкращу жіночу роль"")), Джейкоб Тремблей ("Кімната" (2015), "Книга Генрі" (2016), "Чудо" (2017)).


Переглядів: 2265
Поширень: 0