Свята Агата
Жанр: драма, трилер, жахи
Тривалість, хв: 90
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-03-14
Країна-виробник: США
Режисер(и): Даррен Лінн Боусман
У ролях: Сабріна Керн Керолін Геннесі Кортні Хелверсон Ліндсей Сейм Ханна Файрман Шоун Флетчер Сет Майклс Трін Міллер Джейсон Уорнер Сміт Майлс Кренфорд

Молода дівчина Мері живе в дуже цікавий час – 50-ті роки ХХ століття. Тоді на кожному кроці можна було зустріти авантюристів, які по-різному намагалися знайти користь від цього життя. Такою була до деякого часу Мері, поки не завагітніла. Щоб трохи заспокоїти темп життя та спокійно народити дитину, дівчина вирішила зупинитися в одному з монастирів у маленькому містечку у штаті Джорджія. Вельми привітний прийом із часом виявився тільки маскою, адже в цьому місці існують дуже суворі правила... Черниці – це зовсім не безневинні люди, й одному Богу відомо, що у них на думці. Мері вибрала явно не найкраще місце для відпочинку, адже звідси за своєю волею ще ніхто та ніколи не йшов.

Режисером проекту став Даррен Лінн Боусман. У його активі є такі роботи, як "Пила 2" (2005), "Пила 3" (2006), "Генетична опера" (2008).

У фільмі зіграли: Сабріна Керн (дебют у великому кіно), Керолін Хеннесі ("Клік: Із пультом по життю", "Бесіди з Богом" (обидва 2006)), Кортні Хелверстон ("Кіт" (2008), "Молот" ( 2010), "Прибрати із друзів" (2015)).


Переглядів: 938
Поширень: 0