Сирота Бруклін
Жанр: драма, кримінал
Тривалість, хв: 144
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-10-31
Країна-виробник: США
Режисер(и): Едвард Нортон
У ролях: Едвард Нортон Брюс Вілліс Ґуґу Ембата-Ро Алек Болдуін Віллем Дефо Леслі Манн Боббі Каннавале Ітан Саплі Майкл Кеннет Вільямс Фішер Стівенс

Четверо бруклінських сиріт зобов'язані всім, що у них є, одній людині – й ім'я йому Френк Мінна. Чоловік витягнув їх із притулку та дав можливість рости у великому світі. Тепер кожен із них готовий заради Френка на все, що завгодно, готові виконати будь-яке його доручення. Вони абсолютно віддані своєму покровителю, нехай навіть під його личиною детектива ховається не найбільш порядний шахрай. Коли же на очах одного з уже сиріт, що вже подорослішали, на ім'я Лайонелл Ессрог убивають Френка, хлопець вважає своїм обов'язком розслідувати цю справу та покарати вбивцю. Так, йому буде непросто, адже він страждає синдромом Туретта, але заради Френка Лайонелл готовий на все.

Проект зняв Едвард Нордон, який у цьому ампула раніше брав участь у створенні роботи "Зберігаючи віру" (2000).

У картині зіграли: Едвард Нортон ("Американська історія Х" (1998, номінація на "Оскар"), "Бійцівський клуб" (1999), "Ілюзіоніст" (2005)), Брюс Вілліс ("Кримінальне чтиво" (1994), "Шосте чуття" (1999), франшиза "Міцний горішок"), Гугу Ембата-Ро ("Захисник" (2015), "Небезпечна гра Слоун" (2016), серіал "Зв'язок").


Переглядів: 2565
Поширень: 0