Таємниці Райських схилів
Жанр: трилер, фентезі
Тривалість, хв: 95
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-11-07
Країна-виробник: Іспанія
Режисер(и): Еліс Веддінґтон
У ролях: Ема Робертс Даніель МакДональд Нора Люм Ейса Ґонсалес Мілла Йовович Джеремі Ірвін Арно Валуа Деніел Хорват Ненсі Джек Джої Сордил

 На Землі все-таки існує справжній рай. Точніше "Райські пагорби" – так називається пансіонат на тропічному острові, який займається перевихованням дівчаток із забезпечених сімей. Це ідеальний світ зі своїми правилами, яким усі повинні підкоряться. Вище суспільство, до якого повинні належати всі жителі цього острова, не терпить сперечань і непослуху – тут цінуються краса, покірність і спокій. І повірте, тут вміють перевиховувати. Звичайно, якщо мешканці самі готові до цього... Коли ж комусь може здатися це місце занадто підозрілим, то нічого хорошого цій людині не чекати. Не всі готові підкорятися правилам, якщо за цим криється щось жахливе.

Режисером проекту є Еліс Веддінгтон, для якої ця робота стане дебютною в кінематографі в цьому амплуа.

Ролі в картині виконали: Емма Робертс ("Дика" (2007), "Це дуже кумедна історія" (2010), "Ми – Міллери" (2013)), Ейса Гонсалес ("Малюк на драйві" (2017), "Аліта: Бойовий ангел", "Форсаж: Хоббс і Шоу" (обидві 2019)), Мілла Йовович ("П'ятий елемент" (1997), "Жанна Д'Арк" (1999), "Обитель зла" (2002)).


Переглядів: 2588
Поширень: 0