Термінатор: Фатум
Жанр: бойовик, пригоди, фантастика
Тривалість, хв: 128
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-10-31
Країна-виробник: США, Китай
Режисер(и): Тім Міллер
У ролях: Лінда Гемілтон Арнольд Шварценеґґер Маккензі Девіс Наталія Рейєс Ґебріел Луна Том Гоппер Едвард Ферлонґ Бретт Азар Дієго Бонета Стівен Крі

Сара Коннор знайшла свою мету в житті – знищення термінаторів. І виходить це у неї досить-таки непогано. Попереду на неї чекають випробування, раніше з якими вона не стикалася. Скайнет відправив у наші дні нового неймовірно сильного термінатора, щоб знищити дівчину на ім'я Дені Рамос. Раніше Сару турбувала тільки доля Джона, але зараз вона повинна врятувати й Дені заради всього людства. Допоможе в цій справі їй загадкова дівчина на ім'я Грейс – вона щось між людиною та машиною, але все-таки вибрала сторону. Навіть дві настільки сильні жінки потребують допомоги ще одного – ім'я йому Т-800. Разом у них є шанси врятувати людство.

Фільм зняв Тім Міллер, який у цьому амплуа відомий за проектом "Дедпул" (2016).

Ролі в картині виконали: Лінда Хемілтон ("Містер Доля" (1990), "Парі Матч" (1990), франшиза "Термінатор"), Маккензі Девіс ("Дружба та ніякого сексу?" (2013), "Таллі" (2017), серіал "Зупинися та гори"), Арнольд Шварценеггер ("Хижак" (1987), "Правдива брехня" (1994), франшиза "Термінатор").


Переглядів: 3953
Поширень: 2