Тім Талер, або Проданий сміх
Жанр: драма, комедія, пригоди, сімейний, фентезі
Тривалість, хв: 102
Рік випуску: 2017
Дата виходу в прокат: 2019-03-21
Країна-виробник: Німеччина
Режисер(и): Андреас Дрезен
У ролях: Арвед Фрізе Юстус фон Донані Жюль Герман Чарлі Гюбнер Надя Уль Бьярне Медел Аксель Праль Андреас Шмідт Харальд Шмідт Томас Орнер

 Юний хлопчик Тім Таллер живе разом зі своїм батьком на маленькій вуличці в німецькому місті. У ті часи, а саме у двадцяті роки ХХ століття, багато німців не були заможними, так і Тім із батьком жили серед не найкращих обставин. Не дивлячись на це, хлопчик по-справжньому щасливий. Й у нього є такий сміх, якого немає більше ні в кого, ні з ким не переплутаєш! Цей сміх у Тіма Таллера неймовірно заразливий – варто йому лише почати реготати, як все навколо теж почнуть триматися за животи. Будучи на скачках, хлопчик отримав дивну, але дуже вигідну пропозицію від загадкового чоловіка – продати свій сміх на можливість вигравати будь-які суперечки. Що ж краще: отримувати бажане або радіти життю?

Режисером фільму став Андреас Дрезен, в активі якого є проект "Літо на балконі" (2005).

У картині зіграли: Арведі Фрізе ("Нянька" (2015)), Юстус фон Донаньї ("Експеримент" (2000), "Моя заповітна мрія" (2011), "Як все заплутано для Ніко Фішера" (2012)), Аксель Праль ("Червоний Барон" (2008)).


Переглядів: 2908
Поширень: 0