Толока
Жанр: драма, історія, романтика
Тривалість, хв: 116
Рік випуску: 2020
Дата виходу в прокат: 2020-03-12
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Михайло Іллєнко
У ролях: Іванна Іллєнко Дмитро Лінартович Богдан Бенюк Сергій Романюк Дмитро Рибалевський Олег Примогенов Мирослав Гай Тетяна Нагірняк Василь Кухарський Костянтин Войтенко

 Ох, і цікава ж українська історія! Тільки за останні 400 років відбулося стільки всього, що й не перерахуєш. Але можна спробувати пройти маленький екскурс у події в житті нашого народу. Наприклад,  що тільки не зробить жінка, щоб визволити свого брата з турецького полону… Катерина пообіцяла свою прихильність тому, хто зможе його звільнити. Правда, це не її брат, а коханий, таку брехню можна було би й покарати… І якби це була балада Тараса Шевченка, то відрубали би Катерині голову, а тут історія продовжується й охоплює все нові й нові події. Козаччина, Голодомор, Чорнобиль, війни, революції – це те, що зробило наш народ таким, яким він є.

Фільм базується на баладі Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості".

Проект зняв Михайло Іллєнко, в активі якого є робота "Той, хто пройшов крізь вогонь".

В картині ролі виконали: Іванна Іллєнко ("Той, хто пройшов крізь вогонь" (2011)), Дмитро Линартович ("Той, хто пройшов крізь вогонь" (2011)), Олег Костюков (серіали "Пастка", "Балада про бомбера", "Навчаю грі на гітарі").


Переглядів: 2044
Поширень: 1