Три секунди
Жанр: бойовик, драма, кримінал
Тривалість, хв: 113
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-10-24
Країна-виробник: Великобританія
Режисер(и): Андреа Ді Стефано
У ролях: Юель Кіннаман Ана Де Армас Розамунд Пайк Клайв Овен Лонні Рашид Лінн Рут Бредлі Сем Спруелл Престон Садлеїр Хорхе Леон Мартінес Артуро Кастро

Піт Козлов – люблячий батько та чоловік. Але він постійно знаходиться там, де небезпека – минуле дає про себе знати (раніше він сидів). Зараз доля змусила його стати інформатором для ФБР. Піт повинен стати частиною дуже небезпечного злочинного угруповання, щоб зібрати інформацію для знищення нью-йоркського кримінального боса Генерала. У ході завдання виявилося, що разом із Козловим за Генералом стежив місцевий поліцейський, якого вбили. Єдиний шанс Козлову не потрапити у війну між поліцейськими, ФБР і бандою Генерала та нарешті здобути свободу – знову піти в тюрму. Піт буде битися за свою свободу як ніколи, адже там, за парканом, його чекають дружина та дочка.

Режисером фільму став Андреа ді Стефано, в активі якого в цьому амплуа є проект "Втрачений рай" (2014).

У картині зіграли: Юель Кіннаман ("Робокоп" (2014), серіали "Вбивство", "Видозмінений вуглець"), Розамунд Пайк ("Гордість і упередження" (2005), "Перелом" (2007), "Зникла" (2014, номінація на "Оскар")), Ана де Армас ("Хлопці зі стволами" (2016), "Той, що біжить по лезу 2049" (2017), серіал "Чорна лагуна").


Переглядів: 2145
Поширень: 0