Ціна правди
Жанр: біографія, драма, історія, трилер
Тривалість, хв: 119
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-11-28
Країна-виробник: Україна, Великобританія, Польща
Режисер(и): Аґнєшка Голланд
У ролях: Джеймс Нортон Ванесса Кірбі Пітер Сарсгаард Джозеф Моул Селін Джонс Міхаліна Ольшанска Марцин Чарнік Олександр Пожарський Яків Ткаченко Олег Драч

Валлійського журналіста Гарета Джонса завжди тягнуло до найнебезпечніших людей на цій планеті. Він уже брав інтерв'ю в самого Гітлера, і ось зараз, у 30-і роки ХХ століття мріє про інтерв'ю з Йосипом Сталіним. Для цього хлопець прилетів до Москви та готовий усіма різними способами домогтися цієї події. Пробувши якийсь час у СРСР, Гарет познайомився з ще однією журналісткою на ім'я Ада Брукс. Вона-то йому й відкрила очі на той світ, який вважається радянською утопією – постійні репресії, убивства, цензура та Голодомор. Тоді Гарет іде на найнебезпечніший крок у своєму житті – він пише статтю про трагедію українського народу, яка викриває сталінський режим. Радянські спецслужби шукають спосіб, щоб журналіст замовк, а молодий письменник Джордж Оруелл узяв цю інформацію в основу свого роману "Колгосп тварин".

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером картини стала Агнешка Холланд, яка відома за стрічками "Таємничий сад" (1993), "Повне затемнення" (1995), "Як Бетховен" (2006).


Переглядів: 2734
Поширень: 0