Угода з потойбічним
Жанр: трилер, жахи
Тривалість, хв: 93
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-01-23
Країна-виробник: США
Режисер(и): Піррі Реджінальд Тео
У ролях: Роберт Казінськи Флоренс Ваніда Фейвр Пітер Джейсон Кейден Драґомер Ганна Ворд Дуглас Спейн Айлін Дітц Маргарита Рейєс Меган Генрі Татум О’Ніл

Отець Ламберт провів цілих вісім років у в'язниці через невдало проведений обряд екзорцизму, під час якого загинув хлопчик. Тепер він шукає спокутування за той гріх, що зробив. Так він знайшов молодого батька-одинака Джоела Кларка, над родиною якого нависло не що інше, як прокляття. Його дружина недавно померла, а маленький син мучиться від кошмарів. Батько Ламберт впевнений, що цей будинок захопив древній демон руйнування Абаддон, який може ховатися під різними обличчями. Потрібно проводити обряд екзорцизму, щоб вигнати диявола й урятувати хлопчика. Тільки почавши це робити, священик зрозуміє, як же глибоко пустив своє коріння демон і як же складно буде його вигнати.

Режисером фільму є Піррі Реджинальд Тео, який відомий за проектами "Некромантія" (2009) та "Прокляття Сплячої красуні" (2015).

Ролі в картині виконали: Роберт Казінськи ("Тихоокеанський рубіж" (2013), "Варкрафт" (2016), серіал "Другий шанс"), Пітер Джейсон ("Чужі серед нас" (1988), "Фаворит" (2003), "Апокаліпсис прибульців" (2005)), Флоренс Ваніда Фейвр (серіали "Простір", "Як це робиться в Америці", "Королі").


Переглядів: 2387
Поширень: 0