Вальхалла: Тор Раґнарок
Жанр: пригоди, трилер, фентезі
Тривалість, хв: 105
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-11-28
Країна-виробник: Швеція, Данія, Норвегія, Ісландія
Режисер(и): Фенар Ахмад
У ролях: Роланд Мюллер Дульфі Аль-Джабурі Сесілія Лоффредо Стіне Фішер Крістенсен Патриція Шуманн Асбьорн Крог Ніссен Реза Форгані Саксо Мольтке-Лет Саломе Гуннарсдоттір Якоб Ульрік Ломанн

Запитайте у будь-якого зі скандинавів що таке "Рагнарок", і вони без секунди роздумів дадуть Вам вичерпну відповідь. Але якщо у двох словах – це кінець світу, коли великі боги Асгарду битимуться у смертельному бою із древніми велетнями з Йотенхейма. Усі знають, що тоді станеться, адже це визначено долею. Всі бояться дня, коли ж це відбудеться... Й ось син Локі, вовк Фенрір утік. Якщо велетні знайдуть його, Рагнарок без жодних сумнівів настане. Асгардці готові вступити в цей останній бій з усіма силами, навіть не гребуючи допомогою простих людей із Мідгарду. Двоє смертних пліч-о-пліч із Тором і Локі готові зробити неможливе – змінити те, що має статися. Але чи реально це?

Режисером фільму є Фенар Ахмад, що раніше займався проектом "Пекло" (2017).

У картині зіграли: Роланд Мюллер ("Другий шанс" (2014), "Моя земля" (2015), "Метелик" (2017)), Дульфі Аль-Джабурі ("Ув'язнений R" (2009)), Сесілія Лоффредо (дебют).


Переглядів: 2390
Поширень: 0