Весільний рік
Жанр: комедія
Тривалість, хв: 90
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-11-28
Країна-виробник: США
Режисер(и): Роберт Лукетіч
У ролях: Сара Гайланд Тайлер Джеймс Вільямс Анна Кемп Кіт Девід Дженна Деван Норін ДеВульф Ванда Сайкс Камілль Гайд Метт Шивлі Наташа Лорінг

 Існують люди, які просто не створені для серйозних стосунків, і тим більше для шлюбу. Мара, фотограф, яка живе в Лос-Анджелесі, вважає себе саме з таких. Навіть коли дівчина зустріла вельми привабливого хлопця на ім'я Джейк, провела з ним вечір і зав'язала непогані відносини, її думка не змінюється. Правда, її друзі мають зовсім іншу думку – у цьому році Мару чекає цілих 15 весіль, на які вона вже отримала запрошення. Та і Джейк готовий до серйозних стосунків... Разом із ним дівчина й відвідає всі ці пишні заходи, де вона своїми очима побачить, що таке молода пара на порозі шлюбу.

Проект зняв режисер Роберт Лукетіч. Він відомий за роботами "Блондинка в законі" (2001), "Двадцять одне" (2008), "Гола правда" (2009).

У картині зіграли: Сара Хайланд ("Прекрасний "принц"" (2011), "Удар блискавки" (2012)), Майлер Джеймс Вільямс ("Діти без нагляду" (2006), серіал "Всі ненавидять Кріса"), Анна Кемп ("Ідеальний голос" (2012)).


Переглядів: 1319
Поширень: 3