Віддана
Жанр: драма, мелодрама
Тривалість, хв: 103
Рік випуску: 2020
Дата виходу в прокат: 2020-01-16
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Христина Сиволап
У ролях: Маріанна Янушевич Алеся Романова Роман Луцький Олександр Кобзар Сергій Волосовець Ада Роговцева Катерина Кухар Євген Янович Наталя Васько Ірма Вітовська

Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Фільм заснований на романі Софії Андрухович "Фелікс Австрія".

Ролі в картині виконали: Маріанна Янушевич ("Місто 44" (2014)), Олеся Романова (серіал "Школа"), Роман Луцький ("Параджанов" (2013), "Сторожова застава" (2017)).


Переглядів: 2863
Поширень: 0