Віваріум
Жанр: драма, фантастика
Тривалість, хв: 97
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2020-07-09
Країна-виробник: США, Бельгія, Данія, Ірландія
Режисер(и): Лоркан Фіннеґан
У ролях: Імоджен Путс Джессі Айзенберґ Сенан Дженнінґс Ейнна Гардвік Джонатан Аріс Даніель Раян Моллі МакКанн Ком Тірі Ольга Верл

Ласкаво просимо до Йондера. Тут кожен може знайти собі затишний будиночок для життя із сотень схожих одна на одну будівель. Том і Джемма якраз шукають собі щось подібне, ріелтор навіть запросив їх подивитися можливе майбутнє житло, але пара залишилася не в захваті, та й місце це дуже дивне. Це не зовсім те, що вони хочуть, тому пора їхати додому. Тільки ось проблема – намагаючись вибратися з цього місця, Том і Джемма як ніби опинилися у якійсь замкнутій петлі. Як виявилося – це справжній лабіринт, вихід із якого не видно зовсім. Доведеться спробувати вижити в цьому зовсім незатишному Йондері, де постійно відбуваються дивні події. Чого тільки варта підкинута дитина, що росте прямо по днях.

Режисером цього проекту є Лоркан Фіннеган, в активі якого є тільки маловідома робота "Без імені" (2016).

Головні ролі в цій картині виконали Джессі Айзенберг ("Вітаємо у Zомбіленді" (2009), "Соціальна мережа" (2010, номінація на "Оскар"), "Ілюзія обману" (2013)) й Імоджен Путс ("Любовні невдачі Джейн Остін" (2008), "Тріщини" (2009), "Бруд" (2013)).


Переглядів: 1569
Поширень: 0