Водій для копа
Жанр: бойовик, комедія
Тривалість, хв: 93
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-07-11
Країна-виробник: США
Режисер(и): Майкл Даус
У ролях: Кумейл Нанджіані Дейв Батіста Іко Увайс Наталі Моралес Карен Ґіллан Бетті Джілпін Джиммі Татро Міра Сорвіно Стів Хоуї Еймін Джозеф

 Стю працює водієм машини Uber. Він приємний, спокійний, дуже ввічливо спілкується з людьми. І ось, його перший клієнт – величезний мужик на ім'я Вік. Як виявилося, він поліцейський детектив, який викликав машину для оперативного завдання. Тепер Стю буде з ним їздити щодо розслідування до тих пір, поки його не відпустять. Вік переслідує жорсткого, кровожерного терориста, для чого йому якраз потрібен водій із машиною. Хоче того Стю чи ні, але йому доведеться бачити всю цю жорстокість, а часом і самому її проявляти. Бійки, перестрілки та багато небезпеки для життя – не такою він собі уявляв роботу водієм Uberа. Хоч би залишитися після цієї поїздочка цілим і неушкодженим.

Режисером проекту став Майкл Даус, в активі якого є роботи "Глухий проліт" (2004), "Вибивала" (2011), "Дружба та ніякого сексу?" (2013).

Ролі у фільмі виконали: Дейв Батіста ("Ріддік" (2013), "Вартові Галактики" (2014), "Той, що біжить по лезу 2049" (2017)), Кумейл Нанджіані ("Любов – хвороба" (2017), серіал "Силіконова долина"), Карен Гіллан (кіновсесвіт MARVEL, серіали "Життя Пондів", "Селфі").


Переглядів: 2916
Поширень: 0