Концерн Поділля
Їжак Сонік
Жанр: комедія, пригоди, сімейний, фантастика, екшн
Тривалість, хв: 100
Рік випуску: 2020
Дата виходу в прокат: 2020-02-13
Країна-виробник: США, Канада, Японія
Режисер(и): Джефф Фавлер
У ролях: Джим Керрі Джеймс Марсден Бен Шварц Тіка Самптер Ніл МакДонаф Адам Паллі Ліенн Лепп Наташа Ротвелл Лі Мадждуб Френк Чарльз Тернер

Одна далека та не схожа на Землю планета в небезпеці. Щоб її врятувати неймовірно швидкий, веселий і по-справжньому відважний їжак Сонік телепортувався до нашого рідного дому, а саме до США. Стрибок напруги після того, як енергійний їжак приземлився у нас, привів до зникнення електрики на всьому Північно-Західному узбережжі країни, що не пройшло повз увагу Пентагону. За Соніком уже почала полювання влада, і головний мисливець – доктор Роботник, який хоче захопити весь світ. Але першою людиною, що зустрілася їжаку, був Том Вачовськи. Це звичайний хлопець, який вирішив допомогти Соніку та не дати Роботнику здійснити свій жахливий план.

Фільм заснований на однойменній відеогрі із приставки Sega.

Режисером проекту є Джефф Фаулер, який раніше займався короткометражкою "Ховрашок обламався" (2004).

У картині зіграли: Джеймс Марсден ("Хрещена мати" (1997), "Траса 60", франшиза "Люди Ікс"), Бен Шварц ("Любов за рецептом і без" (2013), серіал "Обитель брехні"), Джим Керрі ("Маска" (1994), "Шоу Трумана" (1998), "Вічне сяйво чистого розуму" (2004)).


Переглядів: 865
Поширень: 3