За мрією
Жанр: драма, музика
Тривалість, хв: 92
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-06-20
Країна-виробник: США, Великобританія
Режисер(и): Макс Мінґелла
У ролях: Елль Фаннінґ Аґнешка Ґроховська Арчі Мадекве Златко Бурич Міллі Брейді Вівіан Опара Ребекка Холл Стефен Боксер Клара Руґор Дейзі Лоу

Вайолет – сором'язлива дівчина-підліток із маленького містечка, але з великою мрією: усе своє життя вона хоче знайти славу та стати популярною на всю країну. Найбільше на світі вона любить співати, сцена завжди вабила її до себе. На її життя випав чудовий шанс – участь у національному конкурсі "Teen spirit". Заручившись підтримкою досвідченого, але зовсім невдачливого наставника, Вайолет готова почати боротися зі своїми внутрішніми демонами, щоб стати популярною співачкою. Її талант, амбіції та готовність змінюватися будуть ретельно перевірені під наглядом досвідчених суддів. Заради своєї мрії Вайолет повинна стати абсолютно іншою, не забуваючи про внутрішнє Я.

Режисером проекту є Макс Мінгелла, для якого це буде перша робота в цьому амплуа в житті.

У картині зіграли: Ель Фаннінг ("Фібі у Країні чудес" (2008), "Малефісента" (2014), "Трамбо" (2015)), Златко Бурич("Дилер" (1996), "Брудні принади" (2002), "2012" (2009)), Агнешка Гроховська ("У темряві" (2011)).


Переглядів: 1210
Поширень: 0