Заборонений
Жанр: біографія, драма
Тривалість, хв: 105
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-09-05
Країна-виробник: Україна
Режисер(и): Роман Бровко
У ролях: Дмитро Ярошенко Діана Розовлян Євгенія Гладій Олег Масленніков Віталій Салій Карина Шереверова Мирослава Філіпович Денис Роднянський

Василь Семенович Стус. Ім'я цього поета знає кожен українець, адже його вірші вивчаються у школі, а історія його неймовірно трагічна. Василь був із тих людей, які ніколи не могли промовчати під час несправедливості. Він занадто часто говорив про те, про що мільйони інших мовчали. Це була не просто людина – поет-шістдесятник, правозахисник, Герой України, борець за нашу культуру. Перед глядачами будуть останні дні з життя Стуса, а також його смерть у радянському таборі в ніч на 4 вересня 1985 року. Влада до останнього намагалася вмовити Василя Семеновича перейти на їхній бік усякими різними способами, але поет ні за що не погоджувався продати душу дияволу. За це його й покарали.

Фільм зняв режисер Роман Бровко, в активі якого є тільки маловідомі проекти.

У картині зіграли: Дмитро Ярошенко ("Брама" (2017), "Юля" (2018)), Діана Розовлян(серіал "Пес"), Євгенія Гладій ("Евіленко" (2004), "8 кращих побачень" (2016), серіал "Жіночий лікар").


Переглядів: 3691
Поширень: 1