Земля тролів 2: У пошуках золотого замку
Жанр: пригоди, фентезі
Тривалість, хв: 99
Рік випуску: 2019
Дата виходу в прокат: 2019-12-05
Країна-виробник: Норвегія
Режисер(и): Міккель Бренне Сандемусе
У ролях: Вебйорн Енжер Еллі Гарбоа Медс Сьйоґард Петтерсен Еліас Голмен Сьоренсен Сідсе Бабетт Кнудсен Ґіскен Арманд Гард. Б. Ейдсвольд Вегар Хуль Петронелла Баркер Торбьорн Харр

Хоробрий хлопець Еспен уже встиг зарекомендувати себе перед королем і королевою тим, що врятував їх дочку, прекрасну принцесу Крістін, із лап троля. Але тепер усій його рідній землі загрожує, напевно, ще більш страшна доля – хтось отруїв короля та королеву, а про протидію від цієї отрути ніхто ніколи й не чув. Тільки Еспену прийшла в голову одночасно геніальна та безумна ідея – він чув про Золотий замок, недалеко від якого є джерело Живої води. Вона-то й може оживити короля та королеву. І відправиться з ним у цю небезпечну подорож сама принцеса Крістін. На їх шляху буде багато пригод і несподіваних знайомств, але мета стоїть будь-яких зусиль.

Фільм зняв Міккель Бренне Сандемусе, який у цьому амплуа раніше займався проектами "Залишитися в живих 3" (2010), "Таємниця Рагнарока" (2013), "Еспен у королівстві тролів" (2017).

Ролі в картині виконали: Вебьйорн Енгер ("Еспен у королівстві тролів" (2017)), Еллі Харбоу ("Хвиля" (2015), "Еспен у королівстві тролів", "Тельма" (обидві 2017)), Мадс Сьйoгард Петтерсен ("Едді "Орел"" (2015), "Еспен у королівстві тролів", "12-а людина" (обидві 2017)).


Переглядів: 3139
Поширень: 0