Життя на повторі
Жанр: драма, комедія
Тривалість, хв: 100
Рік випуску: 2018
Дата виходу в прокат: 2019-08-08
Країна-виробник: Франція
Режисер(и): Ерве Мімран
У ролях: Фабріс Лукіні Лейла Бехті Ребекка Мардер Ігор Ґотсман Міша Леско Клеманс Массар Ів Жак Фредерік Тірмон Евелін Діді Фатіма Адум

Ця історія заснована на біографії колишнього глави компанії "Peugeot" Крістіана Стьєффа. Що про нього можна сказати – це був високопрофесійний бізнесмен, який вічно кудись поспішав. Кожен день у нього траплялося безліч зустрічей, графік був неймовірно напруженим – але думати про своє здоров'я часу в чоловіка не було. Крістіан навіть кинув дбати про своє особисте життя заради успішної кар'єри в корпорації. Коли ж чоловік пережив інсульт і прокинувся на лікарняному ліжку, він розуміє, що у нього по суті нічого й немає. За допомогою терапевтів і своєї сім'ї Крістіан спробує відбудувати своє життя заново.

Режисером проекту є Ерве Мімран, в активі якого є роботи "Все те, що виблискує" (2010), "Пригоди французів у Нью-Йорку" (2012).

У фільмі зіграли: Фабріс Лукіні ("Мольєр" (2007), "Париж" (2008), "У будинку" (2012)), Лейла Бехті("Париж, я люблю тебе" (2006)), Ребекка Мардер ("Облава" (2010)).


Переглядів: 1770
Поширень: 0