Велопарад Дідоморозів 2019
Традиційно радіємо новому року і намагаємось цікаво проводити час і продовжувати славні традиції....
Тому запрошуємо всіх на 9 Вінницький Велопарад Дідоморозів (який ще й і передріздвяним назвати можна)

Дата: 5 січня 2019 року
Час збору - 12:00
Місце збору - Майдан Незалежності
Старт - 12:30

Маршрут: Майдан Незалежності - Козицького - Грушевського - ЦПКіВ ім.Пєшкова - Пирогова - Келецька - 600-річчя - Хм.Шоссе - Соборна - МБП СВЦ "Підкова" (колишній кінотеатр Росія)
Фініш: МБП СВЦ "Підкова" (колишній кінотеатр Росія)

Під час руху ми завітаємо на новорічну ялинку на площі Європейській (біля башти), в ЦПКіВ ім.Горького та прокатаємось містом і створимо собі і мешканцям новорічно-різдвяний настрій.

З собою обов'язково мати атрибут Діда Мороза, Санта Клауса або св. Миколая, Снігурки або просто прикрасити свій велосипед.

На фініші всі учасники зможуть прийняти участь в конкурсі на найліпший костюм та отримати новорічний подарунок в номінаціях:

- Велодідомороз
- Велоснігурка
- Новорічний Олень (найкраще прикрашений байк)
- Навколо новорічний креатив (сніжинки, зайчики,білочки - в кого на що фантазії вистачить)

Ми намагаємось продовжити добру традицію започатковану минулоріч: подарунки тим хто того найбільше потребує.

Більш детальну інформацію про те що необхідно/пункти збору викладуть трохи згодом куратор цього напрямку координаторка групи "Не будь байдужим" Ольга Романишина

Афтепаті - розробляється/уточнюється
Однозначно кава від Сан Санича і традиційний гарячий чай із смаколиками від Сергій Кудлаєнко

У випадку несприятливих погодних умов захід не буде переноситись на іншу дату.

Для довідки: Велопарад дідоморозів - це велосипедний парад-маскарад, вулицями міста Вінниця. Кожен учасник одягнутий у одяг Діда Мороза/св. Миколая/Санта Клауса/Йолопукі. Якщо одягу учасник не має - обов'язкова присутність однієї із атрибутик - борода, червона шапка, мішок, червоні черевики тощо.

Ми - не секта, не партія, і ми нічого не пропагуємо даним заходом. Ми - це усі, хто вважає, що велосипед - більше ніж просто велосипед. Усе це - тільки заради власної розваги та фану.

Увага!!!
Організатор у особі #дарагая_редакція не несе відповідальності за здоров'я та життя учасників. Особи, які прийматимуть участь у Велопараді Дідоморозів, своєю присутністю засвідчують те, що вони вони прочитали дану інформацію і кожен окремо несе відповідальність за своє здоров'я та життя під час участі у заході.

Для Вашої ж безпеки під час заходу одягніть, будь ласка, шолом!

Постер by Alex Frost

#велопарад_дідоморозів

Переглядів: 2538
Поширень: 1