VinRace 2020
🚴‍♀️Пригодницькі перегони 🏃‍♀️🏃‍♂️VinRace - це квест розгорнутий на території понад 100 кв км.

Мета перегонів полягає у пошуку ключових точок🔻, та бонусних точок, які ми заховали в різноманітних місцях. У цьому вам допоможуть підказки🗝, але щоб дістатись до місця пошуку точок вам знадобиться фізична витривалість та орієнтування на місцевості🧭.

Перед стартом команди учасників отримують топографічну мапу, та легенду (підказки для пошуку КП). На мапі будуть обведені локації з радіусом від 100 до 300 м. В одній локації буде ключова точка, яка дає основну кількість балів, а також декілька бонусних точок, з меншою кількістю балів за них відповідно. Окрім локацій, на мапі будуть вказані точки, відносно яких, за допомогою підказок, можна буде знайти бонусні точки.
Підказки будуть пов'язані з особливістю місцевості та сторонами світу.

Для пошуку точок надається 12 годин, перемагає та команда, яка за найменший час збере найбільшу кількість балів за знайдені точки.

Підтвердженням того, що команда знайшла точку буде спільне фото 📷всіх учасників команди на фоні мітки.

Цікавим доповненням пошуку будуть технічні етапи. А саме ▪︎ переправа через озеро; ▪︎ стрільба по мішенях; за які, ви теж отримаєте бали.

▪︎Категорії: піша🏃‍♀️🏃‍♂️ та 🚴‍♀️вело.
Кожна категорія буде мати своїх призерів з подарунками)))🎁.
▪︎ Команда: 2-4 чоловіки
▪︎ Час: 12 годин

Слідкуйте за оновленням, адже місце проведення змагань ми оголосимо лише за тиждень. Наразі ж повідомляємо, що буде наметове містечко (старт/фініш) в 25 км від Вінниці, біля смт. Вороновиця.

Старт змагань о 8-ій ранку. Для того щоб учасники були сповнені сил, вже з п'ятниці 10 квітня буде працювати наметове містечко з гарячою їжею🍲 та чаєм☕, де ви зможете відпочити від міського шуму🏕🌳. Тут можна буде залишити свої речі на час змагань.

Для тих , хто не бере участі у змаганнях, ми пропонуємо відпочинок на природі під час змагань🏞. • ночівля в наметі (2 ночі ) ⛺ • їжа приготовлена на багатті 🍲🍢☕ • активні розваги, які підготовлені для змагань а саме: переправа через озеро та стрільба • вечори біля багаття 🔥, у дружній компанії з учасниками змагань.
Це чудова нагода відпочити від міського шуму, та підтримати друзів, які беруть участь у змаганнях.
⬇️⬇️⬇️
Вартість:
▪︎ для учасників змагань - 250 грн/людину
▪︎ для відпочиваючих -180 грн/людину

• У вартість входить: організоване наметове містечко, вечеря (пт 10.04), сніданок та вечеря (сб 11.04), сніданок (нд 12.04).
• Не входить: намет, спальник, карімат, якщо немає, то допоможемо взяти на прокат; переправа; стрільба по мішенях; обід (сб 11.04), але можна придбати в таборі.

.....ЦІНА ЗРОСТЕ.....
•для учасників змагань з 25 березня - 300 грн/люд
•для відпочиваючих з 31 березня - 250 грн/люд

Контакти:
[email protected]
(097) 941 73 09 - Сергій
(093) 68 56 266 - Катерина

Для участі у змаганнях заповніть форму
⬇️⬇️⬇️
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3zTPa4oHJAmm1d-bSj0FtTlKIXM02MfB9B9So6wscJVhnig/viewform?usp=sf_link

Переглядів: 2550
Поширень: 0